Vážení zákazníci, produkty ve Vašem košíku nejsou rezervovány! Objednávky budou zpracovány během 2 pracovních dní od zaplacení. Objednávky, u kterých neobdržíme platbu do 3 dní od vytvoření, budou automaticky stornovány.

Revize hasicích přístrojů a hydrantů

V této oblasti máme bohaté zkušenosti od roku 1994. Dodáváme hasicí přístroje všech typů a velikostí, tuzemské i zahraniční výroby, včetně záručního i pozáručního servisu za velmi příznivé ceny. Provádíme pravidelné kontroly a revize.  

 

Kontroly provádíme v těchto oblastech:

Liberecko (Liberec, Frýdlant, Hrádek nad Nisou, Český Dub ...)

Jablonecko (Jablonec nad Nisou, Tanvald, Železný Brod ...)

Českolipsko (Česká Lípa, Nový Bor, Doksy ...)

Semilsko (Semily, Turnov, Lomnice nad Popelkou, Jilemnice ...)

Středočeský kraj (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník)

Praha

 

REVIZE HASICÍCH PŘÍSTROJŮ

Při těchto revizích vycházíme z vyhlášky MV 246/2001Sb. Součástí nutné údržby hasicích přístrojů je plnění přístrojů a periodická zkouška, při níž se provádí povrchová prohlídka, kontrola značení, prohlídka vnitřní oblasti nádoby, zkouška pevnosti a těsnosti nádoby, zkouška těsnosti spouštěcí armatury nebo ventilu a zkouška pojistného ventilu. Tuto revizi je nutno u pěnových a vodních hasicích přístrojů vykonávat jednou za tři roky, u všech ostatních pak jednou za pět let. Kontrola hasicích přístrojů se provádí 1x ročně. 

REVIZE HYDRANTOVÝCH SYSTÉMŮ 

Tato revize vyplývá z vyhl. č. 246/2001 Sb., ČSN 73 0873 a ČSN EN 671-3 a je nutno revizi provádět jednou ročně. Součástmi námi prováděné kontroly požárních hydrantů je i změření tlaku, průtočného množství vody, zjištění stavu předepsané výbavy, označení štítkem a zaplombování hydrantu. Kontrolujeme i suchovody (nezavodněné požární potrubí) a vystavujeme revizní protokol dle stanovených předpisů. Mimo to dodáváme i kompletní vybavení ve smyslu hadic, proudnic, klíčů, nástavců a skříní.

Kontroly a periodické zkoušky můžete objednat na emailu: info@hasicipristroje.cz 

Záznamy nebyly nalezeny...